THE FUTURE IS FAST - FIBER OPTIC SOLUTION

Zadzwoń do nas

+48 783 084 155

Godziny otwarcia

24/7

Dział handlowy

biuro@netprom.com.pl

Rozwiązania światłowodowe klasy premium

Zajmujemy się wdrażaniem infrastruktur sieci optycznych, produkcją oraz dostawą pigtaili, patchcordów oraz przełącznic światłowodowych dla klientów z całego świata.

Dzięki doświadczeniu uzyskanym w wieloletniej współpracy z japońskimi firmami,prekursorami w dziedzinie światłowodów na skale przemysłową, nadajemy naszym produktom charakter ponadczasowy. Linia produkcyjna i know-how, na którym opiera się działanie naszej firmy, wyróżnia nas spośród nielicznego grona konkurencji.  Nasze wszystkie produkty są produktami premium, tworzonymi w Polsce, nie wykorzystują taniej siły roboczej. Nasze produkty nie wracają do nas, 20-letnia gwarancja świadczy o tym najlepiej. Firma funkcjonuje zgodnie z normami ISO-9001:2008.

Jakość premium

Marka Netprom kojarzona jest z najwyższą jakością. Najlepsze parametry i niezawodność naszych produktów potwierdzone są pozytywnymi opiniami użytkowników. Uwagi i opinie projektantów, instalatorów i użytkowników są niezwykle cenne i wykorzystywane przez Netprom w procesie tworzenia nowych, optymalnych rozwiązań we własnym Biurze Konstrukcyjnym.

Patchcordy i Pigtaile

Profesjonalne doradztwo pod względem doboru produktów i optymalnych rozwiązań światłowodowych w połączeniu z kompleksową dostawą, stanowią najwyższą wartość firmy Netprom. Satysfakcję daje nam pełna i rzetelna obsługa procesów inwestycyjnych w segmencie optotelekomunikacyjnym od projektu, poprzez szkolenia, sprzedaż i wsparcie techniczne.

Innowacje

Innowacje są naszą specjalnością, a Netprom jest jednym z niewielu producentów w Polsce, który wdrożył technologię maszynowego polerowania czoła ferruli złącza światłowodowego. Produkcja wszystkich standardów złączy optycznych, różni się od innych producentów zastosowaniem innowacyjnej Technologii Aktywnego Centrowania Rdzenia światłowodu. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie doskonałych parametrów transmisyjnych złączy o powtarzalnej wartości tłumienności na poziomie 0,1 dB (złącza E-2000 0,1 dB).

Nasze produkty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podzespołów światłowodowych

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące Netpromu lub naszych produktów, prosimy o kontakt. Pomożemy wam w dobraniu odpowiednich kabli światowodowych, adapterów, patchcordów, pigtaili, przełącznic światłowodowych, adapterów LGX oraz konsultacji.

Zatrudniamy

Firma Netprom jest jednym z wiodących dostawców pigtaili, patchcordów i pasywnych komponentów sieci światłowodowych i usług dla sektora branży telekomunikacyjnej. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej opartej na technologii światłowodowej w całej Polsce i na świecie. Jeżeli chcesz rozwijać swój talent – chcemy Cię zaprosić do naszego zespołu.

DOŁĄCZ DO NAS