THE FUTURE IS FAST - FIBER OPTIC SOLUTION

Kim jesteśmy

Współpracując z Optronics i FibreFab stanowimy lidera wśród dostawców i exporterów światłowodów i narzędzi do transmisji danych na rynek UE. Skupiamy się na produkcji urządzeń, pasywnych komponentów światłowodowych oraz podzespołów, które dostarczamy do klientów na całym świecie. Staranna kontroli jakości wszystkich oferowanych przez  nas produktów, spełniamy nawet najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Netprom oferuje niezrównaną niezawodność dla wszystkich kluczowych systemów, zarówno dla firm jak i domu. Większość firm zajmujących się światłowodami oferuje jedynie część rozwiązań. Podczas gdy oferta Netpromu jest pełna.

Nasza firma często wytycza nowe kierunki w branży, zwłaszcza poprzez wprowadzenie nowych produktów związanych z systemami FTTx i mikrokanalizacją.

Główna siedziba firmy znajduje się w Człuchowie (Polska), podobnie jak działy rozwoju i logistyki. Ważną częścią firmy jest dział eksportu, który daje nam możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach, jako dostawca konkurencyjnych rozwiązań lub podwykonawca wybranych produktów. Dzięki temu zyskujemy doświadczenie i wiedzę o najnowszych trendach, które pojawiają się na całym świecie. Obecnie nasze produkty są sprzedawane i wykorzystywane praktycznie w całej Unii Europejskiej.

Netprom posiada najnowocześniejsze na świecie urządzenie do łączenia włókien światłowodowych - Spawarkę FSM-70S. Dzięki zawartej w niej myśli technicznej jest dedykowana dla rynku telekomunikacyjnego narzucającego potrzebę wykonania najwyższej jakości połączeń, nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych.

Instalacja sieci światłowodowych realizowanych przez Netprom obejmuje:

  • Wykonanie projektu łącza światłowodowego
  • Dostawa elementów okablowania światłowodowego
  • Budowa linii światłowodowych
  • Przygotowanie tras kablowych
  • Układanie kabla optycznego i łączenie włókien (spawanie światłowodów)
  • Przeprowadzenie pomiarów i uruchomienie sieci
  • Pomiary transmisyjne linii światłowodowych
  • Wykonanie dokumentacji zdawczo-odbiorczej
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Konserwacje sieci światłowodowych, LAN, CCTV

Historia firmy

Jesteśmy polskim producentem szerokiej gamy nowoczesnych produktów dla rynku telekomunikacyjnego, przemysłu, automatyzacji i sieci infrastruktury miejskiej. Jesteśmy jednym z europejskich liderów w produkcji i dystrybucji komponentów wykorzystywanych w tworzeniu sieci światłowodowych i systemów okablowania strukturalnego. Nasze komponenty wykorzystuje się do budowy nowoczesnych systemów informatycznych ze szczególnym naciskiem na technologię światłowodową dla sieci operatorów, sieci metropolitalnych i sieci FTTH korzystających ze wsparcia programu ostatniej mili.

W krótkim czasie od założenia Netprom stał się producentem pełnej gamy komponentów, podzespołów, splitterów PLC, kabli o wysokiej liczbie włókien, przełącznic typu LGX i wielu innych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące Netpromu lub naszych produktów, prosimy o kontakt. Pomożemy wam w dobraniu odpowiednich światowodów, adapterów, patchcordów, pigtaili, przełącznic, adapterów LGX oraz konsultacji.

Nasi ludzie

Michał Klimczak

Michał Klimczak

CEO / Founder

Agnieszka Tylec

Agnieszka Tylec

Product Manager